Bella Yachting Kimdir ?

Bella Yachting'in Kısa Hikayesi: Deniz Tutkusu Üzerine Kurulmuş Bir Aile Şirketi

Bella Yachting, 1998 yılında deniz tutkusu olan vizyoner girişimci Coşgun Sabahlar tarafından kurulmuştur. "Herkese deniz sevgisini aşılamak ve insanları doğru tekne ile buluşturmak" mottosu, o zamandan beri şirkete rehberlik ediyor.

Coşgun Sabahlar'ın yolculuğu, Bella Yachting ‘in temellerini attığı 1986 yılına kadar uzanıyor. Gemi acentesi olarak başladığı kariyerine daha sonra seyahat acenteciliğini de ekler. Yıllar içinde denizcilik sektörü ve müşterilerinin ihtiyaçları hakkında derin bir anlayış ve deneyim kazanır.

1998 yılında Coşgun Sabahlar, tamamen kişiselleştirilmiş ve kapsamlı bir hizmet sunacak bir yat ajansı kurma fırsatını görür. Bütçesinden veya deneyim seviyesinden bağımsız olarak herkesin yelken açmanın keyfini yaşamasına yardımcı olacak bir şirket yaratmak ister.

Bella Yachting markası, kısa sürede yatçılık sektöründe ün kazanır. Şirketin Göcek'te açılan ilk ofisinin ardından, Yes Marina'da teknik servis üssü ve 2023’te Fethiye'deki ikinci ofisi açılır.

2018 yılında Cesur Sabahlar, kiralama alanındaki uzmanlığını da yanına alarak şirkete katılır. Cesur Sabahlar, Bella Yachting'in hizmet yelpazesini kiralama hizmetlerini de içerecek şekilde genişletme vizyonuyla, şirketin kiralama bölümünün büyümesinde etkili olur. Ayrıca Bella Yachting’i uluslararası arenaya taşıyarak Hırvatistan ve Karadağ ofislerini açar.

Coşgun ve Cesur Sabahlar, müşterilerinin deniz üzerinde kalıcı keyifli anılar biriktirmelerine yardımcı olma konusunda tutkularını Bella Yachting ekibine de aşılarlar. Bella Yachting ekibi, yelken açmanın, insanın kendisiyle, doğayla, arkadaşlarla ve aileyle olan bağları pekiştirmenin bir yolu olduğuna inanırlar. İster deneyimli bir yelkenci ister ilk kez kiralama yapan biri olun, Bella Yachting bir sonraki maceranız için mükemmel tekneyi bulmanıza yardımcı olabilir.

Size en yüksek kalitede hizmet ve destek sunmaya kendini adamış, deneyimli ve bilgili ekibiyle Bella Yachting hep yanınızda.

Bella Yachting: Denize açılan kapınız.

Whatsapp Destek
Özellik Özellik
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz