Mavi yolculuğunuzu daha konforlu ve eğlenceli hale getirecek ayrıcalıklı hizmetlerimizin fiyatlarına ve detaylarının yer aldığı listemiz, misafirlerimize daha özel deneyimler yaşatmak için düşünülmüştür.

1-Korkuluk ağı: Çocuklarınız ve sizin güvenliğiniz için teknenizin çevresini saran güvenlik ağıdır. Daha güvenli bir tur için güvenlik ağı kiralayabilirsiniz. Ekibimiz turunuzdan önce teknenize montajını yapacaktır.

( Günlük 40€)

2-Hostes: Turlarınızda rahat ve konforlu bir tatil geçirmek için teknelerinizde yemek servisinizi, bulaşık ve kabin temizliğinizi yapacak hostes kiralayabilirsiniz. Kiralanan hostesler yemek yapmamaktadır. Yemek için aşçı kiralamanız gerekmektedir. Mürettebatsız kiralanacak tekneler için geçerlidir.

( Günlük 130€)

3-Canlı Müzik: İster chill bir etnik house, ister elektronik müzik yapan bir dj ile tatilinize eğlence katabilir veya hem Türkçe hem yabancı şarkı listesiyle akustik bir grup tercih edebilirsiniz. Size özel müzik deneyimi tatilinizde sizi bekliyor. ( 3 saat 500€)

4-Masaj: Teknenize gelecek olan masaj terapistimiz ile açık denizde masaj deneyimi sizi bekliyor. İster kadın ister erkek olarak tercih edebileceğiniz alanında uzman terapistlerimiz tatilinize ekstra konfor katmak için sizi bekliyor. ( Kişi Başı 100€ )

5-Sup-Yoga: Alanında deneyimli yoga eğitmenlerimiz ile su üzerinde 1 saat yoga yapmayı deneyimleyebilir, güne sportif ve sağlıklı bir başlangıç yapabilirsiniz. Sup-yoga paddle board’a benzer su üzerinde durabilen boardların üzerinde yapılmakta ve dengelenmek için eşsiz bir yoga türü olarak turunuza renk katmaktadır. ( Kişi başı: 35€)

6-Karada Yemek Organizasyonu: Turunuzda belirleyeceğiniz bir akşam, rotanıza bağlı olarak size göndereceğimiz listeden seçeceğiniz restoranlarda keyifli bir yaz akşamı yaşayabilirsiniz. Tekne mürettabatımız sizi servis botu ile karaya bırakacak ve geri alacaktır. Restoranda ki yeme ve içme masrafı size aittir. Servis botu kullanımı tekneye göre değişkenlik göstermektedir. Müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

7-Özel gün organizasyonları: Turunuza denk gelen özel bir gününüz veya evlenme teklifi gibi bir planınız varsa süsleme, pasta ve sizin için düşüneceğimiz diğer ince ayrıntılarla unutulmaz bir anı sizi bekliyor. Organizasyonlarda isteklerin kişiye özel olması sebebi ile turunuzdan önce müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek organizasyon planınızı belirleyebilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

8-Su oyuncakları: Teknenizde su sporları yapmak isterseniz paddle board, jetski, kano vb. ekipmanları kiralayabilir, tatilinize hem eğlence hem de spor katabilirsiniz. Kiralanabilecek su oyuncakları bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek, rotanız üzerinde kiralayabilecek bir yer olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

9-Wifi: İnternetsiz olmaz diyorsanız günlük 40€ ücret ile Turkcell Superbox kiralayabilirsiniz. Nadiren bazı koylar ve sularda bağlantı kesilebilir.

10-Scuba Diving: Bulunduğunuz lokasyona ve rotanıza göre dalış yapabilme imkanı her yerde bulunmamaktadır. Rotanızı dalış nokatalarına uygun şekilde belirleyerek alanında deneyimli eğitmenler ile deneme dalışı yapabilir ve deniz altının eşsiz dünyasını keşfe çıkabilirsiniz.

( Kişi başı: 100€)

11-Kuru temizleme: Teknenizden inmeden 1 gün önce bizimle iletişime geçerek dönüş yolunda giyeceğiniz kıyafetlerinizi temizletebilir ve iniş saatinizde teknenize getirebiliriz. Fiyata yalnızca alma ve bırakma ücreti dahildir. Kuru temizleme masrafı adete göre değişiklik gösterdiği için bırakmaya gelen personelimiz size fiş/faturasını iletecektir. Personelimize nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. (200€)

12-Otopark: Siz turda iken aracınızın güvenle kalabileceği otoparklara aracınızı bırakabilirsiniz. ( Bölge ve marinaya göre ücretler değişkenlik göstermektedir.)

13-Havalimanı/Otogar Transfer: Havalimanı ve otogardan sizi karşılayarak teknenize ulaştırabiliriz. Trasnfer ücretleri mesafe,bölge ve kişi sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Müşteri temsilcinizden fiyat isteyebilirsiniz.

14-Araba transferi: Biniş ve iniş limanınızın aynı olmaması durumunda araçlarınızı iniş yapacağınız limana transfer edebiliriz. Fiyata yakıt dahil değildir. ( 350€)

15-Kumanya alışverişi: Size ileteceğimiz örnek menü üzerinden karar verilen yemek menünüze uygun alınacaklar listesi ayrıca hazırlanır. Tercih ettiğiniz markalar varsa sorulur ve siz teknenize gelmeden önce personellerimiz sizin adınıza market alışverişinizi yaparak tekne mürettebatına teslim eder. (150€)

16-Doktor ve sağlık hizmeti: Teknenizde acil bir durum olması veya hastalanmanız durumunda sağlık ekibimizi teknenize çağırabilirsiniz. İğne, serum, yaralanma gibi acil durumlarda tatiliniz bölünmeden tedavi olabilirsiniz.

17-Ekstra plaj havlusu, duş havlusu ve nevresim: Turlarımızda tüm misafirlerimize nevresim takımı ve 1 adet duş havlusu verilmektedir. Ekstra duş havlusu veya uzun bir turda iseniz ekstra çarşaf, taşımak istemiyorsanız plaj havlusu istemeniz durumunda ekstra olarak kiralayabilirsiniz.

Ekstra plaj havlusu: 20€

Ekstra duş havlusu: 20€

Ekstra nevresim: 20€

18-Valizci: Teknenizde kalabalık ve sıkışıklık istemiyorsanız, eşyalarınızı dolaplarınıza yerleştirdikten sonra valizlerinizi karşılama personelimize bırakabilirsiniz. Personelimiz sizin için valizlerinizi emanetçiye bırakacak ve size konum iletecektir. Emanetçi fiyatları bölgeye ve gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz ekibimiz tur bitiminde valizlerinizi alarak teknenize getirebilir.

Bırakma: 100€ / Bırakma ve alma:200€ ‘dur. Emanetçiye ödenecek olan ücret tarafınıza aittir.

19-Drone – video ve fotoğraf: Tatilinizde unutulmaz bir anınız olsun istiyorsanız, çekim ekibimizi çağırabilirsiniz. Ekibimiz 15 dakikalık drone videosu ve 45 dakika fotoğraf çekimi yapacaktır. Tüm video ve görseller telefon veya varsa yanınızda harici belleğinizde anında kopyalanarak teslim edilir veya wetransfer aracılığı ile aynı gün içerisinde mail adresinize gelecek link üzerinden indirebilirsiniz.

(300€)

Tüm ekstra hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve randevu için müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.